0

Vaillant Vuw 246 Ecofit Start Yoğuşmalı Kombi 20.000 Kcal/H

Türkiye, İstanbul
Yayın Tarihi 1 hafta önce
İlan no #1304
1 fotoğraf
3,500 ₺
Al-Sat-Kirala-Takas: Sat
Vaillant Vuw 246 Ecofit Start Yoğuşmalı Kombi 20.000 Kcal/H
Türkiye, İstanbul,
Yayın Tarihi 1 hafta önce

İlan Açıklaması

Vaillant Vuw 246 Ecofit Start Yoğuşmalı Kombi 20.000 Kcal/H Özellikleri
Vaillant Vuw serisi her modelinde dayanıklı ve kaliteli iklimlendirme çözümleri sunar. 246 Ecofit Start yoğuşmalı kombi 20.000 Kcal/H kapasiteli modeliyle evinizde sıcak kullanım suyu ve ısıtmada maksimum verimle çalışır. Bu ürün minimal tasarımı, kolay kullanımı ve kullanıcı dostu kontrol paneli arayüzü sayesinde konforlu ve pratik bir kombidir. Sessiz çalışma özelliğiyle günün her anında kullanıma uygun olan Ecofit Start, yüksek enerji tasarrufu imkanıyla hem cebinizi hem de konforunuzu korur.

Sıcak Kullanım Suyu ve Isıtma
Bu model yüksek kullanım suyu gücü ile ihtiyacınız olan sıcaklığı sağlarken, bir yandan tüm sistemlerinin güvenli bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Aynı zamanda hava şartlarına duyarlı kalorifer özelliği sayesinde dış ortam sıcaklığına bağlı olarak ısıtmanın kalorifer gidiş suyu sıcaklığını da düzenler. Kesintisiz sıcak su ve ısıtma konforu için bu ürünü 246 Ecofit’i tercih edebilirsiniz.

Cihaz ve Enerji Verimi
Yoğuşmalı kombiler sınıfında en yüksek enerji verimi olan dört yıldız verimli olan Vuw 246 modeli, %103 verim sunarak tasarruflu bir iklimlendirme sağlar.

Ayrıca sınıfının aynı teknolojiye sahip diğer ürünlerine kıyasla 20 litre civarında daha küçük boyutlara sahip olmasıyla evinizde küçük alanlarda bile kullanıma uygundur. Cihazın modern tasarımı şık ve kullanıcı dostudur.

 

İletişime geç

  Seller's picture
  Kayıtlı kullanıcı
  Kayıt tarihi 23. Apr 2019
  İlanı gönderene mesaj yazabilmek için giriş yapmalı veya yeni bir hesap açmalısın. Eğer hesap açmak istemezseniz ilan açıklamasının altında bulunan "Mesaj gönder" butonunu kullanarak e-posta yardımı ile site üzerinden de üye olmadan mesajlaşabilirsiniz.

  Yorumlar

  Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Yorum yapmak ister misiniz? Yeni yorum ekle ...
  Sadece bu ilanla ilgili yorumlar yapınız.
  Yorumlar moderatörler tarafından yönetilmektedir.
  Yeni yorum ekle
  3,500 ₺

  Satıcının bilgisi

  Seller's picture
  Kayıtlı kullanıcı
  Kayıt tarihi 23/04/2019

  İlanın Konumu

  Türkiye, İstanbul
  Fulya Mah Mehmetçik Cad No:8b Mecidiyeköy