Doping Nedir?

Neden Doping Almalıyım?

ilansehri.com dakikalar içinde kolayca emlak, vasıta veya diğer kategorilerde ürün satıp, kiralayabileceğiniz son derece etkili bir platform. Dopingler, herhangi bir anda milyonlarca aktif ilan barındıran bu etkili platformda ilanınızın benzerlerinden farklılaşmasını sağlar. Böylece ilanınız çok daha fazla alıcı tarafından görüntülenir ve daha hızlı sonuca ulaşırsınız*.

İlanınız seçeceğiniz Doping ile;

  • Daha fazla potansiyel alıcıya ulaşır,

  • Daha fazla görüntülenir,

  • Daha hızlı satılır veya kiralanır.

*Yaptığımız analizler sonucu, Dopingli ilanların Dopingsiz ilanlara göre kat kat fazla görüntülendiğini tespit ettik.

Doping Etkileri ve Kullanım Önerileri

Anasayfa Vitrini  

Kullanım Önerileri:

Her gün ilansehri.com’u ziyaret eden milyonlarca kişiye ulaşmak, satmak/kiralamak istediğiniz ilanınızın veya ürününüzün görüntülenmesini, bilinirliğini arttırmak için kullanabilirsiniz.

Dopingin geçerlilik süresi: 60 gün

Doping Ücreti: Fiyat: 50 TL

Kategori Vitrini

Kullanım Önerileri:

İlanınızı veya ürününüzü kendi kategorisinin vitrin bölümünde sergilemek için kullanabilirsiniz. Mesela, Kategori Vitrini aldığınız ev ilanınız Emlak Kategori Vitrini ile birlikte Konut Kategori Vitrini’nde de görüntülenir.

Dopingin geçerlilik süresi: 60 gün

Doping Ücreti: Fiyat: 20 TL

Kalın Yazı & Renk

Kullanım Önerileri:

İlanınız arama sonuç listelerinin her sayfasında yer alan onlarca ilan arasından kalınlaştırılmış ilan başlığı ve renkli çerçevesiyle farklılaşsın ve benzer ilanlara göre daha çok görüntülensin istiyorsanız kullanabilirsiniz. Üstelik bu Doping ilan özelliği olarak ilanınızın yayında kaldığı süre boyunca devam eder.

Dopingin geçerlilik süresi: 60 gün

Doping Ücreti: Fiyat: 10 TL

Güncelim Dopingi

Kullanım Önerileri:

İlanınızı yayına alalı çok oldu fakat satmaya eliniz gitmedi veya ilanınızı satmaktan vazgeçip sonra tekrar satmaya karar verdiniz. Bu gibi durumlarda ilan tarihinizi güncelleyerek ilanınızın hala güncel olduğunu göstermek ve takipçilerini kaybetmemek için kullanabilirsiniz.

Dopingin geçerlilik süresi: 60 gün

Doping Ücreti: Fiyat: 5 TL

Acil Acil

Kullanım Önerileri:

İlan veya ürününüzü hiç vakit kaybetmeden satmak veya kiralamak istiyorsanız kullanabilirsiniz. İlanınız ana sayfa sol menüde yer alan özel kategorilerden "Acil Acil" içinde yer alır.

Dopingin geçerlilik süresi: 60 gün

Doping Ücreti: Fiyat: 15 TL