İlan Şehri, Merkez Şubesini Şanlıurfa’da açtı

9 Kasım 2021
İlan Şehri, Merkez Şubesini Şanlıurfa’da açtı

2015 yılında kurulan ücretsiz ilan ve alışveriş sitesi olan İlan Şehri merkez şubesini Şanlıurfa’da açtı.

Şanlıurfa’da ilk şubesini açan İlan Şehri internet sitesi tüm Türkiye’de yayılmayı hedefliyor.

İlan Şehri, Türkiye’de Emlak, Araba, Alışveriş kategorileri başta olmak üzere Özel ders verenler, Hizmetler, İş ilanları, Yardımcı Arayanlar, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça & Aksesuar ve Hayvanlar âlemi kategorilerinde de hizmet verileceği duyurdu.

Kendi imkânlarıyla projesini hayata geçiren Genç Girişimci Ahmet Elçi, hedeflerinin esnaf ve vatandaşlara ücretsiz hizmet vermek olduğunu ve projesiyle hem sanal ortamda hem de merkez şubesiyle alım, satım ve diğer hizmetlerin verileceğini belirtti.

2015 yılında yayın hayatına başlayan internet sitesi 6 yıllık süre zarfında AR-GE çalışmalarını tamamlayarak 2021 yılında ilk şubesini açan İlan Şehri Kurucusu Ahmet Elçi konu ile ilgili URFA A Medya Ajansına bir demeçte bulundu. Elçi “Memleketimize ve tüm Türkiye’ye faydalı olacağını düşünüyorum. İlan Şehri projemizde kararlı çalışmalarımızı hızlandırarak çalıştık. İnternet önemli ve zorlu rakiplerin olduğu bir ticaret mecrasıdır. Ancak yılmadan çalışarak sizlere İlan Şehri bünyesinde merkez şubemiz ile hizmet etmeye karar verdik.

Sitemiz tüm alt yapı çalışmasını bitirip yayın hayatına aldığımız günden itibaren internet reklam mecralarında yerini almıştır.

İlan Şehri internet sitesinde yayınlanan ilanlar İnstagram, Facebook gibi birçok sosyal medya hesaplarımızdan ücretsiz yayınlanarak daha çok kişiye ulaşması sağladık.

İlan Şehri “İster yükle sat, ister bizimle sat” sloganıyla bireysel olarak ilan ve reklam yapma imkânı sağlayıp ücretsiz internet hizmeti vermenin yanı sıra merkez şubemize ilanları bırakarak satış yapma imkânı sunmaktadır. Başladığımız projemizde hiçbir gelir elde etmeden, kendi emeğimiz ve mali imkanlarımız ile iş yapmaya devam ediyoruz. Şanlıurfa halkından da ilimizin ismini tüm Türkiye’ye duyurma konusunda destek bekliyoruz” diye konuştu.

İlan Şehri merkez şubesinde yönetici olarak görev alan Bahattin Bey, “Halkımızın destekleri ile çok iyi işler başarabiliriz. Her türlü kolaylığı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Kullanıcılar sitede isterse kendileri yükleyip satabilir yada merkez şubemize bırakarak satışını ekibimizle gerçekleştirebiliriz.” diye konuştu.

Sizde isterseniz İlan Şehri web sitesine girerek ücretsiz ilan verebilirsiniz.

İlan Şehri ( www.ilansehri.com)

URFA A Medya Ajansı olarak Genç Girişimci Ahmet Elçi ‘nin çıktığı bu yolda başarılar diliyoruz.

Haber Yorumları